niedziela 28 Cze 2026

Szukaj

GIMNAZJALISTKI W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

   Decyzją Komisji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę” sześć dziewcząt z naszego gimnazjum zostało zakwalifikowanych do finału konkursu. Szczęśliwe dziewczęta to: Sandra Litwińczuk, Gabriela Jamroż, Milena Samulak, Aleksandra Bitkowska, Aleksandra Kaznowska, Żaneta Jakóbczak.

    W drugim powiatowym etapie konkursu brało udział 140 uczniów z 60 szkół zlokalizowanych na terenie całego kraju. Do trzeciego etapu finałowego zakwalifikowanych zostało 20 uczniów.

    Etap ogólnopolski konkursu przeprowadzony zostanie w dniach 15-17 czerwca 2016 roku w Warszawie. Postępowanie konkursu składać się będzie z części pisemnej wyłaniającej finalistów konkursu oraz części praktycznej wyłaniającej laureatów konkursu.

Gimnazjalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Warszawie!

 Renata Litwińczuk