„MEMORIAŁ IM. JANA WATRASA”
MISTRZOSTWA POWIATU TOMASZOWSKIEGO LZS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ NA ROK 2016 O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO I WÓJTA GMINY BEŁŻEC
„MEMORIAŁ IM. JANA WATRASA”
Mistrzostwa rozegrano dnia 20.05.2016 r. na „ Orliku” w Bełżcu z udziałem 8 drużyn szkół podstawowych z terenu powiatu tomaszowskiego.
Drużyny drogą losowania podzielono na II grupy i rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”.
Następnie rozegrano mecze półfinałowe systemem: drużyna z 1 miejsca w I grupie rozegrała mecz z drużyną z 2 miejsca w II grupie.
Drugi mecz półfinałowy rozegrano w kolejności odwrotnej. Drużyny przegrane rozegrały mecz o 3 miejsce.
Drużyna chłopców z naszej szkoły grała mecz w półfinale z drużyną chłopców z Krynic, wynik meczu 1:0 dla SP Tarnawatka, w finale przegraliśmy z drużyną z Lubyczy Królewskiej i w klasyfikacji końcowej zajęliśmy 2 miejsce.
Cieszymy się z tego sukcesu.
Nauczyciel wychowania fizycznego Teresa Bartoszyk













