niedziela 28 Cze 2026

Szukaj

PUCHAR STAROSTY W TOMASZOWIE , PODREJON W RACHANIACH W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

            23 października  Sandra Litwińczuk i Krystian Czop uczestniczyli  w XIV Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego w tenisie stołowym o Puchar Starosty. W kategorii  gimnazjum dziewcząt  Sandra zajęła I miejsce, Krystian w kategorii  gimnazjum chłopców  został sklasyfikowany na II miejscu. Zawody odbyły się w hali sportowej  ZS nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

          28 października uczniowie naszego gimnazjum: Sandra Litwińczuk, Patrycja Koperwas, Natalia Margolt, Julia Smyk, Roksana Mokrzycka, Krystian Czop, Jakub Mazur, Mateusz Kuczmaszewski, Krystian Skali, Kacper Samek brali udział w Podrejonowym Turnieju tenisa stołowego szkół gimnazjalnych w Rachaniach ( eliminacjach do Mistrzostw Powiatu SZS w indywidualnym tenisie stołowym). Krystian Czop zajął I miejsce, Sandra Litwińczuk zajęła II miejsce, oboje awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 14 listopada w Bełżcu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach tenisa stołowego.

                                                                                                                                                                                                                        Mariusz Litwińczuk