niedziela 28 Cze 2026

Szukaj

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PODHORCACH

3 grudnia drużyny piłkarskie dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum uczestniczyły w Mikołajkowym Międzyszkolnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Podhorcach.  W zawodach wystąpiły drużyny z gimnazjum w Podhorcach, Lubyczy Królewskiej, Łaszczowa, Tarnawatki i Bełżca. W kategorii dziewcząt nasza szkoła zajęła trzecie miejsce którą reprezentowały: Sandra Litwińczuk, Patrycja Koperwas, Magdalena Majdańska, Natalia Pasieczna, Kinga Bender, Roksana Mokrzycka, Kamila Pitura i Natalia Margolt – opiekun Renata Litwińczuk.  Indywidualną nagrodę otrzymała Sandra Litwińczuk, która została najlepszą zawodniczką turnieju dziewcząt.  Drużyna chłopców w składzie: Marcin Matwiejszyn, Kamil Kulik, Szymon Maliborski, Marek Żwirek, Krystian Czop, Kacper Samek i Krystian Skali uplasowała się na czwartym miejscu – opiekun Mariusz Litwińczuk. GRATULUJEMY!

Mariusz Litwińczuk