SUKCES GIMNAZJALISTÓW W TENISIE STOŁOWYM
Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów Publicznego Gimnazjum w Tarnawatce w X Jubileuszowym Memoriale Jana Kostura – Powiatowych Mistrzostwach LZS w Tenisie Stołowym. Zawody sportowe odbyły się 15 lutego w Jarczowie. Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Litwińczuk, Patrycja Koperwas, Mariola Kosak, Krystian Czop, Kacper Samek i Mateusz Kuczmaszewski. Indywidualnie w kategorii chłopców kl. II – III zwyciężył Krystian Czop, III miejsce w kategorii dziewcząt kl. II – III zajęła Sandra Litwińczuk, IV miejsce w kategorii kl. I zajął Kacper Samek. W klasyfikacji końcowej szkół gimnazjalnych powiatu tomaszowskiego nasza szkoła zajęła II miejsce. Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłości.
Renata Litwińczuk













