sobota 20 Lip 2024

Szukaj

„Pszczółki” i „Wiewiórki” żegnają przedszkole

„Chcemy pofrunąć sami, bo latać umiemy.

Nauczyliśmy się i za to DZIĘKUJEMY!”

            Słowami piosenki Marii Tomaszewskiej 28 czerwca 2024 roku 6-latki z grup: „Pszczółki” i „Wiewiórki” pożegnały przedszkole. W uroczystości uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup, nauczyciele, pracownicy przedszkola, pani dyrektor i pani wicedyrektor oraz rodzice. Na początku starszaki zatańczyły pięknie poloneza a następnie zaprezentowały przygotowaną część artystyczną. Poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Następnie dzieci z grupy „Biedronki” w króciutkiej części artystycznej pożegnały swoich starszych kolegów życząc im powodzenia w szkole, wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Po programie artystycznym pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Podziękowała również Rodzicom za owocną współpracę oraz wspieranie inicjatyw i działań podejmowanych dla rozwoju naszego przedszkola. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.

            Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu:

„Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,

Wiem, co zrobię:

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...” 

 

Jolanta Wołoszyn

BIP

Imieniny

Dzisiaj jest
Sobota
20 lipca 2024
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon, Małgorzata, Paweł, Sewera
Do końca roku zostało
165 dni

Galeria

Warto odwiedzić

Statystyki

025737466
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Tydzień temu
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Razem
3790
17474
121409
25453691
393168
462091
25737466

Twój IP: 3.226.72.194
Server Time: 2024-07-20 03:33:11

Gościmy

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

Deklaracja dostępności