niedziela 28 Cze 2026

Szukaj

Pasowanie na Przedszkolaka

 Dnia 18 października 2016 roku w Gminnym Przedszkolu w Tarnawatce – Tartak odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Na uroczystość tę zostali zaproszeni: pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, pani wicedyrektor Dorota Ciećko, pan sekretarz Marian Szałajski, pani przewodnicząca Rady Gminy Kazimiera Mandziuk oraz pani Magdalena Sapieha-Litwińczuk przewodnicząca Rady Rodziców.

 Nasi wychowankowie pięknie zaprezentowali się podczas części artystycznej śpiewając, mówiąc wiersze i tańcząc. Odświętny strój i dekoracja sali podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, a następnie Pani Dyrektor przez dotknięcie ramienia każdego dziecka wielkim drewnianym ołówkiem dokonała pasowania.

 Na pamiątkę tego pięknego dnia każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobne upominki.

 Wychowawczynie