Teatr "Rubinowy Książe"
26 października 2016 roku do naszego przedszkola przyjechał "Teatr Pod Jabłonią" z Lublina ze spektaklem "Rubinowy Książe".
Świat księżniczek, książąt, smoków w taki bajkowy klimat wprowadzili nas aktorzy. Chwilami było groźnie, ale jak to w bajkach bywa wszystko dobrze się skończyło.
Na zakończenie odbyło się wesele, na którym zatańczyły wszystkie dzieci.













