piątek 19 Cze 2026

Szukaj

Podziękowanie dla Agencji Rozwoju Przemysłu

W październiku 2012 roku nasze Gimnazjum w Tarnawatce wzbogaciło się o komputery przekazane przez Agencję Rozwoju Przemysłu w Warszawie.  Dzięki tej darowiźnie wymieniliśmy kilkunastoletnie komputery z pracowni informatycznej w Gimnazjum na nowoczesny sprzęt. Ze względu na parametry techniczne,  komputery będą z powodzeniem wykorzystane do pracy dydaktycznej z młodzieżą i zajęć pozalekcyjnych przez kolejne lata.

Sprzęt komputerowy odebrał nauczyciel informatyki Pan Marek Czerwonka, dzięki jego zaangażowaniu i staraniom Gimnazjum w Tarnawatce otrzymało nieodpłatnie  komputery do pracowni informatycznej.

Uczniowie, nauczyciele i Dyrekcja Zespołu Szkół i Przedszkola w Tarnawatce pragnie serdecznie  podziękować za przekazanie sprzętu komputerowego Panu Wojciechowi Dąbrowskiemu - Prezesowi Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie, dziękujemy także pracownikom Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie za  zaangażowanie i poświęcenie swojego cennego czasu.