„MOJE BOŻE NARODZENIE”
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia- niezwykły czas barwnych tradycji i powoli zapominanych zwyczajów. Grupa młodych twórców ze szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowała prace plastyczne, w których odżywa dawny świat prawdziwych kolędników i chat wypełnionych świąteczną krzątaniną; pojawia się także współczesny obraz świąt w naszych domach.
Prace na XXII Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki wykonali:
- Aleksandra Kuczmaszewska kl. V
- Gabriela Kuczmaszewska kl. V
- Angelika Cisek kl. V
- Julia Dudek kl. VI
- Łukasz Bucior kl. IV
- Jakub Bucior kl. IV
- Julia Smyk kl. VI
- Katarzyna Cepil kl. IV
- Weronika Mruk kl. VI
- Angelika Poszelężna kl. II gimn.
- Katarzyna Bartoszyńska kl. II gimn.
- Katarzyna Kurylak kl. II gimn.
Poniżej prace i ich fragmenty. Zapraszamy do ich obejrzenia, a wszystkim twórcom życzymy sukcesów.
Ewa Zieńko














