„Moje Boże Narodzenie” - wyniki konkursu
Miło nam donieść, że w XXII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim „Moje Boże Narodzenie” uczeń naszej szkoły -

Jakub Bucior (kl. IV) uzyskał wyróżnienie (10- 12 lat),

a praca Aleksandry Kuczmaszewskiej (kl. V) została zakwalifikowana do wystawy.
Gratulujemy!
Ewa Zieńko













