sobota 27 Cze 2026

Szukaj

"Mistrz Ortografii" dla uczniów klas III

W dniu 11 kwietnia w naszej szkole odbył się gminny konkurs ortograficzny dla uczniów klas III  "Mistrz Ortografii". Wzięło w nim udział 7 uczniów - wszyscy z naszej szkoły. Pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska dokonała otwarcia konkursu. Nad jego przebiegiem czuwała komisja w składzie: przewodnicząca - pani Grażyna Piasecka oraz członkowie - pani Jolanta Wołoszyn i pani Barbara Tyrka. Dyktando było tak zredagowane, aby uczniowie mogli w pełni wykazać się swoimi umiejętnościami ortograficznymi. Najlepiej napisali: Krystian Kołodziej i Bartłomiej Mulawa obaj z klasy III b, oraz Emilia Sochan z klasy III a. Uczniów do konkursu przygotowywały  panie: Ewa Kierepka i Elżbieta Bielak. Uczniowie Ci będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Wołoszyn