Powiatowy Konkurs „Polacy, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości”
13 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. VI Aleksandra Krzeszowska i Aleksandra Galas. Uczennice wykonały album o Fryderyku Chopinie
pt. „ Fryderyk Chopin i jego świat”. Na konkurs wpłynęło ponad 90 prac z całego powiatu.
Nasze uczennice otrzymały wyróżnienie. Rozdanie nagród poprzedziła nowoczesna wersja przedstawienia pt.„Kopciuszek” w wykonaniu uczniów tamtejszej szkoły. Do konkursu uczennice przygotowała Wiesława Pióro.













