sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „SYMBOLE NARODOWE POLSKI” na 100-lecie Niepodległości Polski

Protokół komisji konkursowej szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem  „SYMBOLE NARODOWE POLSKI”
na 100-lecie Niepodległości Polski 1918-2018

Protokół z posiedzenia Jury z dnia 07.11.2018r. dotyczącego szkolnego konkursu plastycznego„SYMBOLE NARODOWE POLSKI”, ogłoszonego przez Zespół Szkół i Przedszkola
w Tarnawatce.

Do konkursu zgłoszono 58 prac plastycznych.

Komisja konkursowa w składzie:

Ewa Zieńko – Bajwoł,

Wiesława Pióro

Edyta Furgała

przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę zgodność z tematem, oryginalność, samodzielność wykonania, staranność, wrażenie artystyczne.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

Nagrody w kategorii przedszkola otrzymują:

            Berbeć Anita,

            Graca Agnieszka,

            Kurzępa Kajetan

Wyróżnienie w kategorii przedszkola otrzymuje:

            Weronika Mogielnicka

Nagrody w kategorii klasy I - III otrzymują:

            Cienkusz Łucja,

            Frańczuk Maja,

            Kowalczuk Maciej,

            Krasny Mateusz

Wyróżnienie w kategorii klasy I - III otrzymują:

            Czernek Michał,

            Dejneka Weronika,

            Hołojuch Dawid,

            Jasińska Oliwia,

            Oberda Cezary,

            Sahajko Kacper,

Nagrodę w kategorii klasy IV - VII otrzymuje:

            Adamczuk Szymon.

Nagrodę w kategorii klasa VIII i III gimnazjum otrzymuje:

            Pasieczna Patrycja.

Uroczyste rozdanie nagród, odbędzie się 09.11.2018 r. podczas apelu z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Organizatorzy oraz komisja konkursowa dziękują dzieciom za wykonanie prac. Słowa podziękowania kierują również do wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału
w konkursie.

Prace konkursowe zostały wywieszone w Zespole Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.

Agnieszka Budzyńska i Anna Najda