sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Kacper laureatem Wojewódzkiego Turnieju Recytatorskiego

27 i 28 listopada 2018 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się finał Turnieju Wojewódzkiego 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. W trzech koncertach prezentowało się prawie stu recytatorów z całego województwa. Wśród nich, jak pamiętacie, znaleźli się: Kasia Cepil i Kacper Litwińczuk z naszego Gimnazjum. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Recytatorów oceniało kompetentne i wymagające jury- aktorzy, recytatorzy, poeci. Miło nam poinformować, że laureatem konkursu został Kacper, który zachwycił komisję swoją prezentacją. Gimnazjalista otrzymał II nagrodę. Gratulujemy!