sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Siedem Grzechów Głównych

Po raz pierwszy nasze koło plastyczne przygotowało prace na ten, organizowany już po raz jedenasty, ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży. Jego temat- „Siedem Grzechów Głównych” okazał się dla nas ciekawy i inspirujący, chociaż niezwykle trudny. Jak pokazać gniew, pychę, lenistwo czy też nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu? Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych, w których nasi młodzi artyści w poruszający i oryginalny sposób ukazali indywidualne wyobrażenia tematu. Prace, które reprezentować będą naszą szkołę przygotowali:

- Anita Berbeć kl.0

- Jakub Bucior kl. III gimnazjum

- Łukasz Bucior kl. III gimnazjum

- Patrycja Pasieczna kl. VIII

- Łucja Więcławek kl. VII

 

Życzymy powodzenia w konkursie!

 

                                                                                                  E. Zieńko