sobota 27 Cze 2026

Szukaj

„Zawsze niech będzie…” - 2019

Przed nami udział w XVIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie …”. Nasi młodzi twórcy przedstawili wszystko to, co ich cieszy, bawi, uczy, co jest dobre i wartościowe… Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych, które wykonali:

- Anita Berbeć 7 lat

- Jakub Berbeć kl. II

- Maja Bul 6 lat

- Alicja Mirecka 6 lat

- Maja Źróbek kl. II

- Bartosz Mirecki kl. IV

- Julia Iskierka kl. VI

- Julia Goch kl. VII

- Łucja Więcławek kl. VII

 

Serdecznie życzymy sukcesów w konkursie!

 

                                                                                                     E. Zieńko