sobota 27 Cze 2026

Szukaj

„ Najpiękniejsza kartka świąteczna”

Jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów klas  I-III pod hasłem: „ Najpiękniejsza kartka świąteczna”.  Celem konkursu było przybliżenie atmosfery świąt Bożego Narodzenia, podtrzymywanie tradycji wysyłania kartek świątecznych oraz stwarzanie możliwości do twórczego rozwoju i osiągania sukcesów. Dnia 6 grudnia 2019 roku, oceniając oryginalność pomysłu, stopień włożonej pracy, estetykę i jej wyraz artystyczny, komisja w składzie pani Wiesława Pióro, pani Anna Najda oraz pani Edyta Furgała spośród 48 prac nagrodziła 11. Do najpiękniejszych kartek komisja zaliczyła pracę Mai Wawrzusiszyn, Antoniego Laszczyńskiego, Wiktorii Majdanik oraz Hanny Łaby. Są to dzieci z przedszkola. Ze szkoły podstawowej zaś nagrodziła 7 prac: Mai Bul - klasa I, Michała Bartnickiego- klasa I, Julii Dudek- klasa II a, Sebastiana Rajtaka- klasa II b, Amelii Sahajko- klasa II b, Mikołaja Pyzy- klasa II b, oraz Aleksandry Greli z klasy II b. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie zaś laureatom gratulujemy.

Konkurs zorganizowały pani Barbara Tyrka i pani Aneta Pastuszek.