sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego „Wierzę w Ciebie Żywy”

W dniu 19.11.2013r. 11 osobowa grupa uczniów  naszej szkoły uczestniczyła w podsumowaniu konkursu plastyczno-literackiego „Wierzę w Ciebie Żywy”.  Podsumowanie konkursu odbyło się w  kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Zamościu u oo. Franciszkanów i rozpoczęło się Mszą Św. sprawowaną przez księdza biskupa Mariana Leszczyńskiego. Po Eucharystii i krótkim koncercie księdza biskupa na harmonijce ustnej przystąpiono do odczytania protokołu.  Do konkursu plastycznego zgłoszono 680 prac z 50 placówek.
Uczniowie naszej  szkoły z klas IV-VI – Jakub Bucior,  Łukasz Bucior, Mariola Kosak z kl.IVa, Aleksandra Kuczmaszewska, Gabriela Kuczmaszewska, Angelika Cisek z kl.Vb i Jan Pastuszek z kl.Va,  którzy  wykonali prace pod okiem pani Ewy Zieńko –Bajwoł zdobyli – I nagrody. Wychowankowie pani Elżbiety Jakubczak- Amelia Rybaczyńska  - I nagrodę, a  Aleksandra Krzeszowska, Aleksandra Galas, Karolina Bartoszyńska, Dominik Kołodziej i Adrian Łopuszyński – II nagrody. Do dodatkowej nagrody została wylosowana Aleksandra Galas.


            Gratulujemy naszym wychowankom