Podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego „Wierzę w Ciebie Żywy”
W dniu 19.11.2013r. 11 osobowa grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w podsumowaniu konkursu plastyczno-literackiego „Wierzę w Ciebie Żywy”. Podsumowanie konkursu odbyło się w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Zamościu u oo. Franciszkanów i rozpoczęło się Mszą Św. sprawowaną przez księdza biskupa Mariana Leszczyńskiego. Po Eucharystii i krótkim koncercie księdza biskupa na harmonijce ustnej przystąpiono do odczytania protokołu. Do konkursu plastycznego zgłoszono 680 prac z 50 placówek.
Uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI – Jakub Bucior, Łukasz Bucior, Mariola Kosak z kl.IVa, Aleksandra Kuczmaszewska, Gabriela Kuczmaszewska, Angelika Cisek z kl.Vb i Jan Pastuszek z kl.Va, którzy wykonali prace pod okiem pani Ewy Zieńko –Bajwoł zdobyli – I nagrody. Wychowankowie pani Elżbiety Jakubczak- Amelia Rybaczyńska - I nagrodę, a Aleksandra Krzeszowska, Aleksandra Galas, Karolina Bartoszyńska, Dominik Kołodziej i Adrian Łopuszyński – II nagrody. Do dodatkowej nagrody została wylosowana Aleksandra Galas.
Gratulujemy naszym wychowankom













