sobota 27 Cze 2026

Szukaj

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA”

 W dniu 6 grudnia 2013r. odbyły się szkolne eliminacje do VIII Gminnego Konkursu Kolęd
 i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”. Wystąpiło w nim 39 solistów.
Komisja w składzie:
Przewodniczący: pan Kamil Kostur 
Członkowie: Dyrektor ZSiP w Tarnawatce – pani Bernadeta Wołoszyńska i Sekretarz Gminy Tarnawatka – pan Marian Szałapski postanowiła przyznać nagrody , miejsca oraz wyróżnienia  następującym uczniom, a tym samym zakwalifikować do etapu gminnego.
W kategorii przedszkole  nagrody otrzymały: Maja Oberda i Milena Samek.
W kategorii klas I-III - I miejsce- Sandra Tymczuk, II miejsce – Natalia Miziuk, III miejsce- Kinga Margolt . Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: Gabriela Piechnik , Julia Iskierka , Aleksandra Krzeszowska , Zuzanna Źróbek .
 W kategorii klas IV-VI : I miejsce- Jakub Iwanicki , II  miejsce – Kacper Litwińczuk i III miejsce- Sandra Litwińczuk. Wyróżniono: Natalię Margolt  i Julię Dudek
W kategorii gimnazjum: I miejsce przypadło Katarzynie Kurylak, II miejsce –Martynie Ciupera
i  dwa równorzędne III miejsca, które przyznano Dianie Pasiecznej i  Karolinie Stroczyńskiej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne  upominki, a laureaci nagrody, których fundatorem była Rada Rodziców.
Nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu to: pani Jolanta Wołoszyn, pani Małgorzata Jakimczuk, pani Barbara Tyrka, pani Elżbieta Jakubczak, pani Elżbieta Bielak i pani Ewa Zienko-Bajwoł.
Nad sprawną organizacją szkolnego konkursu czuwały: pani Elżbieta Jakubczak, pani Elżbieta Bielak i pani Ewa Zieńko-Bajwoł.
Gratulujemy nagrodzonym i  ich opiekunom i życzymy sukcesów w etapie gminnym.

Elżbieta Jakubczak