sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Recytowaliśmy wiersze ks. Pawła Słonopasa.

26 chętnych recytatorów zgłosiło się do Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wiersze księdza Pawła Słonopasa” i 6 marca 2020 roku w centrum multimedialnym dało wspaniały popis. Komisja w składzie: Małgorzata Knafel, Anna Najda, Aneta Pastuszek miały bardzo trudne zadanie wyłonić po 3 reprezentantów naszej szkoły w każdej kategorii, którzy mieli wystąpić w Podhorcach. Niestety z powodu narodowej kwarantanny na tym etapie rywalizacja się zakończyła.

Zwycięzcami zostali:

-w kategorii przedszkola:
Jakub Włoszczuk
Alicja Mirecka
Wiktoria Majdanik

-w kategorii klas I-III:
Julia Dudek z klasy II a
Aysha Afzal z klasy III a
Lena Pankiewicz z klasy III b

-w kategorii klas IV-VI:
Daneal Afzal z klasy V
Krystian Kołodziej z klasy V
Roksana Malec z klasy VI a

-w kategorii klas VII-VIII:
Julia Woźnica z klasy VII b
Julia Iskierka z klasy VII a
Amelia Rybaczyńska z klasy VIII


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Rozwijajcie swe recytatorskie pasje i talenty!

                         Małgorzata Knafel