środa 24 Kwi 2024

Szukaj

Rozstrzygnięcie konkursu

 

Piątek 15 marca był ważnym dniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. A to dlatego, że tego dnia zostały wręczone nagrody w ramach Szkolnego Konkursu Plastycznego „Styl życia wolny od nałogów i używek”. Konkurs był realizowany we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Tomaszowie Lubelskim i dlatego też odwiedziła nas pani Alina Pliżga- kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia. Pani kierownik przeprowadziła pogadankę z dziećmi na temat zdrowego stylu życia oraz chorób zakaźnych. Przedstawiła zadania i uprawnienia tzw. sanepidu. Przekazała drobne upominki dla wszystkich dzieci, które wykonały rysunki.

Konkurs był przeznaczony dla klas I-IV trwał od 20 lutego do 1 marca,a rozstrzygnięty został 7 marca. Celem konkursu było:

- propagowanie zdrowego stylu życia,

- promowanie stylu życia wolnego od nałogów i używek,

- zwiększenie świadomości o zagrożeniach uzależnieniami,

- kształtowanie odpowiednich postaw wobec własnego zdrowia,

- prezentacja możliwości twórczych dzieci.

Komisja w składzie: Pani Dyrektor Dorota Ciećko, Pani Ewa Zieńko- nauczyciel plastyki i muzyki oraz Pani Anna Najda- wychowawca świetlicy oceniła 38 prac według następujących kryteriów: zgodność z tematyką, samodzielność wykonanej pracy, oryginalność i estetyka wykonania. Komisja wybrała 3 prace, które zostały nagrodzone i 5 prac wyróżniła.

Nagrodzono: Martynę Świder kl. II, NikolęRajtak kl. III i LenęSowiak kl. IV.

Wyróżnienia natomiast otrzymały: Maria Jaworska kl. I a, Zofia Skroban kl. I a, Hanna Łaba kl. I b, Zuzanna Palak kl. III i Julia Kierepka  kl. III.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie,a laureatom serdecznie gratulujemy talentu oraz życzymy dalszych sukcesów.

Pedagog szkolny

BIP

Imieniny

Dzisiaj jest
Środa
24 kwietnia 2024
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało
252 dni

Galeria

Warto odwiedzić

Statystyki

024188483
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Tydzień temu
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Razem
9362
21458
68803
23966589
395228
584229
24188483

Twój IP: 157.55.39.52
Server Time: 2024-04-24 18:27:41

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Deklaracja dostępności