środa 24 Kwi 2024

Szukaj

Eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - 2024

 

W dniu 12 marca  2024 r. w Szkole Podstawowej w Tarnawatce odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczy. W finale wzięło udział 10 uczniów ze Szkoły Podstawowej z Tarnawatki w dwóch grupach wiekowych.

Szkołę Podstawową w Tarnawatce w grupie I  wiekowej (klasy I- IV)  reprezentowali uczniowie:

 1. Piotr Dej KL. III
 2. Krzysztof Dmitroca kl. III
 3. Hołojuch Szymon  kl. IV
 4. Hubert Sak kl. IV
 5. Jakub Włoszczuk  kl. IV

 oraz w  II grupie wiekowej (klasy V-VIII)

 1. Maja Bul kl. Vb
 2. Bartosz Maryńczak kl. VIII
 3. Nikola Zielonka kl. Vb
 4. Michał  Bartnicki kl. Va
 5. Michał Kot kl. Vb

Uczniów do turnieju z SP Tarnawatka przygotowywał Pan Marek Czerwonka. Eliminacje gminne przeprowadzał Komitet Organizacyjny OTWP w składzie: wiceprezes Zarządu Gminnego OSP RP w Tarnawatce druh Marek Czerwonka,  członek Zarządu Gminnego OSP RP w Tarnawatce druh Marek Pasieczny oraz komendant Zarządu Gminnego OSP RP w Tarnawatce  druh Piotr Pankiewicz Turniej składał się z dwóch etapów - I etap pisemny i II etap ustny.

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, Komitet Organizacyjny OTWP eliminacji gminnych po dokonaniu oceny prac pisemnych  oraz po eliminacjach w II części ustnej  wyłonił zwycięzców którzy zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych OTWP.

W I grupie wiekowej (klasy I-IV)  - I miejsce zajął uczeń z klasy III- Piotr Dej. 

W II  grupie wiekowej (klasy V-VIII)   - I miejsce zajął uczeń z klasy VIII  - Bartosz Maryńczak.

W eliminacjach powiatowych gminę Tarnawatka reprezentować będą uczniowie:

 • I grupa wiekowa Piotr Dej  - Szkoła Podstawowa w Tarnawatce
 • II grupa wiekowa Bartosz Maryńczak - Szkoła Podstawowa w Tarnawatce.

Na zakończenie eliminacji gminnych Pan Wójt Piotr Pasieczny wręczył uczestnikom i finalistom cenne nagrody. Pani dyrektor Dorota Ciećko pogratulowała uczniom wiedzy i życzyła dalszych sukcesów w turnieju w  eliminacjach powiatowych. Finał powiatowy OTWP odbędzie się w 4 kwietnia 2024 r.  w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim.

Marek Czerwonka

 

BIP

Imieniny

Dzisiaj jest
Środa
24 kwietnia 2024
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało
252 dni

Galeria

Warto odwiedzić

Statystyki

024188840
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Tydzień temu
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Razem
9719
21458
69160
23966589
395585
584229
24188840

Twój IP: 54.36.148.107
Server Time: 2024-04-24 18:58:26

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Deklaracja dostępności