Kolędowanie w Krasnobrodzie - 23. 01. 2015 r.
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który organizowany jest przez Zespół Szkół przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie.
Szkołę Podstawową reprezentowała uczennica klasy III- Amelia Rybaczyńska, która za doskonałe wykonanie pastorałki „Bosy pastuszek” zdobyła II miejsce w kategorii solistów klas I- III.
W kategorii soliści- gimnazjum wystąpiła Martyna Ciupera, która zaśpiewała „Nie było miejsca dla ciebie”, zdobywając także II miejsce. Zespół wokalny „Gama”, występujący w kategorii zespoły- gimnazjum został nagrodzony I miejscem (ex aequo) za nowoczesną aranżację tradycyjnej kolędy „Triumfy króla niebieskiego”.
Uczniów do konkursu przygotowały panie Elżbieta Jakubczak i Ewa Zieńko.













