„Mój nauczyciel i jego praca” – finał konkursu Zamość 2014
13 listopada 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Mój nauczyciel i jego praca”. W tej miłej uroczystości wzięli udział nagrodzeni uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Poniżej kilka zdjęć z przebiegu podsumowania oraz wystawy prac.
Gratulujemy!













