Szkolny etap konkursu muzycznego „Od przedszkola do gwiazdora”.
W dniu 13 maja pięciu przedszkolaków z oddziału przedszkolnego zaprezentowało się w eliminacjach muzycznych do Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej „Od przedszkola do gwiazdora” . W jury zasiadły: dyrektor szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska i pani Teresa Bartoszyk. Występom przysłuchiwali się uczniowie klasy czwartej. Jako pierwsza zaprezentowała się Agata Rębisz w piosence pt. „Jamniczek”. Kolejno występowali: Oliwia Pomykała z utworem „Jak , gdzie dlaczego?”, Oliwia Jasińska w piosence „Mama”, Michał Mulawa „Gdy smutno Ci i źle” i Nicola Kostecka z piosenką „Cała doskonała”. Na koniec występów zaprezentował się duet Agatka i Nicola w piosence o mamie „W dniu Twoich urodzin”. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobny upominek. Decyzją jury wszyscy występujący zaprezentują się w kolejnym etapie. Życzymy sukcesów.
Elżbieta Jakubczak













