SPOTKANIE NA LEŚNEJ POLANIE

Dnia 2 października 2014 roku przedszkolaki wybrały się na leśną polanę, na której już czekali na nie pracownicy Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski oraz rozpalone ognisko. Pan leśniczy opowiadał nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podczas spotkania zadawał przedszkolakom wiele pytań, z którymi dzieciaki świetnie sobie radziły. Następnie dzieci pod kierunkiem pana leśniczego bawiły się w wiele zabaw ruchowych w kręgu i zaśpiewały piosenkę „Wiewióreczka”. Przedszkolaki otrzymały odblaski w kształcie koniczynki, leśne plakietki oraz albumy o lesie. Uwieńczeniem spotkania było pieczenie kiełbasek przy ognisku i ich degustacja. Serdecznie dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa za spotkanie oraz zorganizowanie ogniska.






W wyniku wyborów 26 września 2014 roku Michał Sochan z klasy VI b został przewodniczącym samorządu szkolnego. Funkcję zastępcy przewodniczącego pełni Izabela Skali z klasy VI a. Sekretarzem mianowano Elizę Janiszewską z klasy IV a skarbnikiem Zuzannę Wysocką z klasy V a.
20 września 2014 roku uczniowie Szkoły podstawowej w Tarnawatce brali udział w Biegach Przełajowych z okazji obchodów 75 rocznicy Bitew pod Tomaszowem Lubelskim Wrzesień 1939 r.









