![]()

Ferie się rozpoczęły, ale nasi uczniowie od dnia 20 stycznia do 23 stycznia 2014r. będą uczestniczyć w zajęciach w ramach realizowanego projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.”.
Zajęcia będą przebiegały według ustalonego harmonogramu zajęć. Dla uczniów zapewniony jest dowóz i dożywianie.
Harmonogram dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
19 stycznia 2014 r. w Rachaniach odbył się IX Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Nasza grupa wokalna „Gama” wystąpiła tam po raz pierwszy i, zgodnie z regulaminem, zaprezentowała 2 utwory.
Mieliśmy także okazję wysłuchać różnorodnych wykonawców- od zespołów dziecięcych po śpiewających seniorów, poznać ich repertuar i sposób wykonania utworów.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
- Katarzyna Bartoszyńska
- Magdalena Burchan
- Martyna Ciupera
- Przemysław Jarczak
- Katarzyna Kurylak
- Tomasz Kornat
- Diana Pasieczna
Ewa Zieńko
W dniu 18 stycznia 2014 roku uroczystym polonezem rozpoczęliśmy w naszej szkole Bal Gimnazjalny.
17 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I Regionalnym Krasnobrodzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Zespół Szkół przy Sanatorium w Krasnobrodzie. Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce reprezentował zespół „Gama” oraz solistki: Martyna Ciupera oraz Katarzyna Kurylak. Miło nam donieść, że w konkursie odnieśliśmy sukcesy, które przedstawiają się następująco:
-zespół „Gama” – I nagroda (kat. zespoły gimnazjalne)
- Katarzyna Kurylak- I nagroda (kat. soliści gimnazjum)
- Martyna Ciupera- II nagroda (kat. soliści gimnazjum)
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Ewa Zieńko
Dnia 17. 01.2014 roku, tradycyjnie jak co roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Wszystkie przedszkolaki przygotowały piękną część artystyczną, która wywołała ogromne wzruszenie naszych gości. Zaproszeni goście obejrzeli montaż słowno muzyczny i ,,Jasełka’’ w wykonaniu naszych milusińskich. W trakcie tej uroczystości nasze babcie i dziadkowie mogli częstować się ciastem. Dodatkową niespodzianka były laurki przygotowane przez dzieci. Było bardzo magicznie.