„WIRTUALNE MISTRZOSTWA W SKOKACH NARCIARSKICH - GIMNAZJUM”
4 lutego 2016 r. w pracowni komputerowej odbył się Konkurs Szkolny pod hasłem „WIRTUALNE MISTRZOSTWA W SKOKACH NARCIARSKICH”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I –III. Oto lista zakwalifikowanych zawodników i ich noty:
|
Klasa I „a” |
|
|
nota: 233,5 pkt |
|
nota: 223,0 pkt |
|
nota: 211 pkt |
|
nota: 191,5 pkt |
|
Klasa I „b” |
|
|
nota: 297,7 pkt |
|
nota: 168,7 pkt |
|
nota: 123,5 pkt |
|
Klasa II „a” |
|
|
nota: 203,5 pkt |
|
nota: - pkt |
|
nota: 220,5 pkt |
|
Klasa II „b” |
|
|
nota: 313,2 pkt |
|
nota: 30,5 pkt |
|
nota: 22,5 pkt |
|
Klasa III |
|
|
nota: 379,7 pkt |
|
nota: 317,5 pkt |
|
nota: 244,8 pkt |
Po wylosowaniu skoczni i oddaniu dwóch serii skoków, próbnych i konkursowych wyłoniliśmy zwycięzców:
I miejsce zajął Piotr Grela kl Ib, II miejsce Paweł Mirecki kl. IIb, III miejsce Patryk Nieścior kl. Ia.
Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.
Organizator: Celina Czerwonka




Z radością rozpoczęto II semestr od realizacji ambitnego planu pracy samorządu uczniowskiego. Poczta walentynkowa zaplanowana była na 12 lutego, tuż przed feriami. Przedstawiciele samorządu wyprodukowali własnoręcznie kartki walentynkowe, które sprzedano chętnym. Dochód zasilił fundusz samorządowy na nagrody w planowanych konkursach. Zastępca przewodniczącego SU, Kacper Litwińczuk wcielil się w rolę zmutowanego Amora i z wielkim zaangażowaniem roznosił kartki. Dziękujemy!
Dnia 09.02.2016 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców. Do turnieju przystąpiło 15 chłopców z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.










