SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA
Siedem dziewcząt, spośród dwudziestu jeden uczniów naszego gimnazjum biorących udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę”, zakwalifikowało się do II powiatowego etapu. Szczęśliwe dziewczęta to: Weronika Bender, Aleksandra Bitkowska, Żaneta Jakóbczak, Gabriela Jamroż, Aleksandra Kaznowska, Sandra Litwińczuk i Milena Samulak. Konkurs odbył się 09 marca 2016 roku, przeprowadzony był on – line za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego. Organizatorem Konkursu jest Główny Inspektor Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców w Warszawie. Dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie, który odbędzie się 08 kwietnia 2016 roku w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Tomaszowie Lubelskim.
Renata Litwińczuk



22 marca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje powiatowe kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. W drugiej grupie wiekowej – kategorii gimnazjum zwycięzcą został Karol Warmiński, w kategorii szkół podstawowych drugie miejsce zajął Karol Karasiewicz. Uczestnicy etapu powiatowego musieli wykazać się wiedzą zarówno z przepisów przeciwpożarowych, działalności oraz historii straży pożarnych. Karol Warmiński będzie reprezentował naszą szkołę, gminę Tarnawatka oraz powiat Tomaszów Lubelski w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 28 kwietnia w Lublinie.

14 marca 2016 roku odbył się rajd pieszy po malowniczych terenach Tarnawatki w ramach zajęć do wyboru z wychowania fizycznego. W rajdzie uczestniczyło 42 uczniów z klasy IA i III. Opiekunami młodzieży byli nauczyciele: Barbara Kierepka, Renata Litwińczuk, Mariusz Litwińczuk.









