DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH 0-III
„Dla kogo jest ten wierszyk?
I życzeń sto od dzieci?
Już wiecie?
Oczywiście
dla wszystkich babć i dziadków na świecie.”
W styczniu w klasach młodszych odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na tę okoliczność dzieci przygotowały programy słowno-muzyczne oraz własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice dzieci zadbały o słodki poczęstunek.



Dnia 27.01.2015r. na zaproszenie swoich wnuków do przedszkola w bardzo licznym gronie przybyli babcie i dziadkowie. Z okazji ich święta przedszkolaki przedstawiły Jasełka i krótki montaż słowno-muzyczny. Po część artystycznej i odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki i laurki. Na gości czekał również słodki poczęstunek. Ze wzruszenie nie jedna łza z oka popłynęła.
W dniu 26.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców. Do turnieju przystąpiło 16 uczniów z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
W dniu 27.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 16 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
Podczas apelu podsumowującego wyniki klasyfikacji śródrocznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój piękny uśmiech”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni artykułami do higieny jamy ustnej (pasta i szczoteczka do zębów, kubeczek) oraz kalendarzami. Uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody pocieszenia. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, który wśród najważniejszych kierunków działań w kształtowaniu zdrowego, wspierającego środowiska szkolnego zakłada upowszechnianie edukacji zdrowotnej i promocję zdrowia w szkole.









