Rajd rowerowy klasy IV do Krasnobrodu
23 czerwca 2015 roku klasa IV wyruszyła rowerami do Krasnobrodu. Uczniowie klasy IV byli bezpośrednio po zdaniu egzaminu na kartę rowerową, więc był to ich chrzest bojowy na drodze. Po przyjeździe do Krasnobrodu zwiedziliśmy Sanktuarium Maryjne oraz muzeum przy Sanktuarium. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną do Niemirówka, gdzie mimo padającego deszczu upiekliśmy kiełbaski i chleb. Mimo deszczowej aury wszyscy pełni wrażeń wrócili bezpiecznie do domu. Opiekunami rajdu była pania Celina Czerwonka i pan Marek Czerwonka.



Dnia 23 czerwca 2015 roku przedszkolaki odwiedziły Szkołę Podstawową w Tarnawatce. Starsze dzieci ( 5-6 latki) uczestniczyły w zajęciach w klasie I prowadzonych przez panią Jolantę Wołoszyn, w czasie których udowodniły, ze mogą rozpocząć naukę w szkole. 3 i 4 latki bawiły się wspólnie z dziećmi z oddziału przedszkolnego u pani Elżbiety Bielak, gdzie czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Na koniec dzieci zwiedziły plac zabaw. Zmęczone, ale pełne wrażeń wróciły do przedszkola.
22 czerwca 2015 roku społeczność szkolna spotkała się na górnym holu. Pani Małgorzata Knafel wręczyła nagrody i dyplomy wyróżniającym się czytelnikom biblioteki szkolnej. Roczny rekord wypożyczeń ustanowił Dominik Koper z klasy II b , który przeczytał 105 książek. Najwięcej z klasy I b wypożyczyła Gabriela Koperwas. 
19 czerwca 2015 r. odbył się już VIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej „ Od Przedszkola do Gwiazdora”. Brały w nim udział dzieci z oddziałów przedszkolnych z Tarnawatki-Tartak, Tarnawatki i Wieprzowa. Jury w składzie : pani Wiesława Grabek – Woś, pan Marian Szałapski i pan Kamil Kostur spośród 13 wykonawców wyróżniło następujące dzieci:










