ORKIESTRA DĘTA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ IM. ANDRZEJA GWOŹDZIŃSKIEGO Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO W NASZEJ SZKOLE
W dniu 26 maja gościliśmy w naszej szkole orkiestrę dętą z Państwowej Szkoły Muzycznej im. Andrzeja Gwoździńskiego w Tomaszowie Lubelskim prowadzoną przez pana Bogdana Pałczyńskiego. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ wśród składu orkiestry jest trzech uczniów z naszej szkoły: Dawid i Kamil Kulik oraz Jakub Bartoszyński.
Uczniowie wysłuchali koncertu orkiestry i solistki wykonującej utwór o mamie. To była niezapomniana lekcja muzyki dla naszych wychowanków, ponieważ uczniowie nigdy wcześniej nie mieli możliwości na żywo posłuchać takiej orkiestry.
Składamy gorące podziękowania Dyrekcji Państwowej Szkoły Muzycznej im. Andrzeja Gwoździńskiego w Tomaszowie Lubelskim oraz panu Bogdanowi Pałczyńskiemu.
Elżbieta Jakubczak




Wyniki Finał_Algorytm 2014
W dniu
Dnia 17 maja 2014 r. w Tomaszowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego. W tym roku tematyka konkursu nie była ściśle określona - dzieci mogły prezentować dowolne teksty poetyckie lub prozatorskie, mówiące o tym, co im bliskie. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów, a byli to w kategorii kl. I – III: Patryk Rachański z kl. II i SandraTymczuk z kl. III, zaś w kategorii kl. IV – VI: Katarzyna Cepil, Kacper Litwińczuk (uczniowie kl. IV) oraz Amelia Biront, Angelika Cisek
15 kwietnia 2014r. w Łosińcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w biegach przełajowych. Ze Szkoły Podstawowej w Tarnawatce brało udział 27 uczniów. Najlepszy wynik uzyskała Weronika Zięba uczennica klasy IV a, która zajęła IV miejsce.









