Relaks w wodzie
Trzeciego listopada 2015 roku uczniowie kl. IV, V i VI wyjeżdżali na krytą pływalnię do Horyńca w celu rozwijania swojej sprawności fizycznej. Opiekę nad uczestnikami wyjazdu sprawowały panie: Irena Dziupińska i Aneta Pastuszek. Na basenie wesoło i mile spędzili czas, trochę zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu. W drodze powrotnej wstąpili do barku na mały poczęstunek. Organizatorem wyjazdu była pani Teresa Bartoszyk.




W tygodniu poprzedzającym Dzień Wszystkich Świętych uczniowie naszej szkoły odwiedzają cmentarz. Głównym celem wyjścia jest rozbudzanie patriotyzmu i pamięć o tych, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny. Na mogiłach żołnierskich zapalają znicze , składają kwiaty, minutą ciszy czczą pamięć poległych.

28 października, po zajęciach lekcyjnych uczniowie klasy III uczestniczyli w pieszym rajdzie na stawy w Tarnawatce. Rajd odbywał się w ramach zajęć do wyboru z wychowania fizycznego. Opiekunami młodzieży byli: pani Renata Litwińczuk i pan Mariusz Litwińczuk.











