SUKCES UCZNIÓW KLASY TRZECIEJ W ETAPIE POWIATOWYM KONKURSU MATEMATYCZNEGO MiMaK
W dniu 6 maja 2015r. troje uczniów klasy trzeciej : Aleksandra Krzeszowska, Patryk Rachański i Dominik Kołodziej uczestniczyło w etapie powiatowym konkursu matematycznego MiMaK, który odbywał się w SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Uczestniczyło w nim 77 uczniów z powiatu tomaszowskiego. Dwóch uczniów z naszej szkoły Dominik Kołodziej i Patryk Rachański zakwalifikowali się do etapu finałowego. Dominik uzyskał maksymalną liczbę punktów, a Patryk 21 punktów na 25 możliwych do uzyskania. Po raz kolejny bliska sukcesu była Aleksandra Krzeszowska, której zabrakło dwóch punktów, aby zakwalifikować się do finału. Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Elżbiety Jakubczak. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy sukcesów w ostatnim etapie konkursu.
Elżbieta Jakubczak




W dniu 29.04.2015 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji odbył się apel, który przygotowali uczniowie klasy V „a” (z wokalnym wsparciem uczennicy klasy VI „a”). Uczniowie przygotowali scenkę mówiącą o zanieczyszczeniu środowiska i jego skutkach, oraz nawoływali społeczność szkolną do dbania o własne otoczenie.
Uczniowie z klas pierwszych już umieją czytać.
Z dumą donosimy, że nasi wokaliści reprezentujący szkołę w formie muzycznej konkursu „Zawsze niech będzie…” odnieśli sukces. Szanowne jury doceniło ich umiejętności i przyznało następujące miejsca:
W dniu 21 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej w Tarnawatce odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III. Uczestniczyło w nim 8 uczniów: 3 ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej i 5 ze Szkoły Podstawowej w Tarnawatce. Komisja konkursowa w składzie: pani Elżbieta Bielak, pani Małgorzata Jakimczuk i pani Jolanta Wołoszyn do etapu powiatowego zakwalifikowała następujących uczniów:









