MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU
„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na prezenty czekają” słowami piosenki przedszkolaki powitały Mikołaja, który przybył do nich w piątek 5 grudnia. Oczywiście z worem prezentów. Radości nie było końca. Dzieci otrzymały paczki i zatańczyły z Mikołajem „Taniec wygibaniec”. Wszyscy wspaniale się bawili.



W andrzejkowy wieczór wróżb wosk się sączy poprzez klucz. Czary, mary co za cuda, co wywróżysz to się uda. Tego dnia w przedszkolu było bardzo tajemniczo. Przedszkolaki chciały dowiedzieć się czy spełnią się ich marzenia, co przyniesie nadchodzący rok, a może czeka je wielka miłość. Oprócz lania wosku odbywały się również inne wróżby takie jak: serca z imionami, but za butem, czy kim będę w przyszłości, po których odbyła się zabawa taneczna.
20 listopada gościliśmy aktorów ze Studia artystycznego Magik z Białegostoku, którzy przyjechali do nas z przedstawieniem pt. „Egzamin z bezpieczeństwa Tygrysa Beniamina”.
Dnia 10 października 2014 roku w przedszkolu odbyło się przestawienie „Wilk i zając” w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii Art-Re z Krakowa. Wilk odwiedził restaurację, poszedł do dentysty i złamał mnóstwo przepisów drogowych jeżdżąc na hulajnodze. A zając? Uczył wilka dobrych manier, zasad zdrowego odżywiania i przepisów drogowych. Podczas przedstawienia dzieci zapraszane były na scenę 











