Spotkanie z cyrkiem w przedszkolu
07.05.2014 r. odwiedził nas cyrk Fokus Duet-Show. W swoim programie artystycznym zaprezentował:
- wesołego clowna,
- pokaz iluzji,
- mini-rowerek,
- Hula Hoop,
- akrobatykę,
- żonglerkę,
- tresurę pudelka,
- egzotyczną jaszczurkę.
Wspólnie z artystami wesoło się bawiliśmy.



Z okazji pierwszego Dnia Wiosny 21.03.2914 r. z Gaikiem-Maikiem spacerowaliśmy po ulicach naszej miejscowości. Oznajmialiśmy wszystkim dokoła, że Wiosna już przybyła!
Dnia 07.03.2014 roku uczciliśmy święto naszych koleżanek. Chłopcy recytowali wiersze, śpiewali piosenki i wręczyli dziewczynkom przygotowane upominki. Fajnie razem się bawiliśmy przy dyskotekowej muzyce. Wspólnie mogliśmy się posilić pysznym ciastem. Było wesoło!
Śladami roku ubiegłego 07.02.2014r. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły nasze kochane dzieciaczki. Wszyscy się świetnie bawili z Kownem i Mikołajem przy skocznej i wesołej muzyce.
Dnia 17. 01.2014 roku, tradycyjnie jak co roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Wszystkie przedszkolaki przygotowały piękną część artystyczną, która wywołała ogromne wzruszenie naszych gości. Zaproszeni goście obejrzeli montaż słowno muzyczny i ,,Jasełka’’ w wykonaniu naszych milusińskich. W trakcie tej uroczystości nasze babcie i dziadkowie mogli częstować się ciastem. Dodatkową niespodzianka były laurki przygotowane przez dzieci. Było bardzo magicznie.
12 stycznia 2014 roku wzięliśmy udział w I Gminnym Przeglądzie Jasełek w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnawatce. Staraliśmy się wypaść jak najlepiej!









