22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi
22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi, naszej planety.
W tym dniu w sposób szczególny przypominamy o konieczności ochrony jej zasobów. Z tej okazji gościliśmy w przedszkolu panią Monikę Baran – Kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Dzieci przywitały naszego gościa piosenką po czym pani Monika wygłosiła prelekcję na temat segregacji śmieci, w którą bardzo aktywnie włączały się przedszkolaki. Przeprowadziła również quiz ekologiczny, w którym dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat ekologi, następnie z uśmiechem na ustach i naszym gościem ruszyliśmy sprzątać nasz ogród przedszkolny.













